You are currently viewing Vabilo na srečanje Sekcije sociologija časa v Škofji Loki

Vabilo na srečanje Sekcije sociologija časa v Škofji Loki

Sekcija sociologija časa vabi na srečanje v Škofji Loki, v torek, 29. 5. 2018, od 9.30 ure do 17.00 ure.

VABILO

Dnevni red:
9.15 do 9.30 sprejem ob jutranji kavi ali čaju

9.30 do 10.00 organizacijske zadeve sekcije: vloga in potrditev organizacijskega odbora in
načrt prihodnjih aktivnosti

10.00 do 12.30 strokovni del s temami:
      • retrospektiva in refleksija v sociološkem delovanju
      • implikacije dolgoživosti
      • teorija in praksa družbenega planiranja skozi čas
      • identiteta sociologije in sociologov_inj

12.30 do 14.00 kosilo (cena dnevnega kosila je 10 do 12 eur)

14.00 do cca 17.00 sprehod skozi družbeni prostor in čas Škofje Loke:
Starološki grad, Park čutil, Kapucinska knjižnica, Ziherlova hiša, Kapucinski most,
»Plac« (Homanova hiša, Stara šola, Marijino znamenje, Stari rotovž, Žigonova
hiša, Martinova hiša, igrišče Zamorc), Loški grad, »Lontrg«

cca 17.00 nasvidenje izpred Kašče

Predviden je tudi razgovor z županom, ki nam bo predstavil primere dobrih praks in načrte za odpravo »črnih točk« v mestu ter njegove poglede in aktivnosti v zvezi z dolgoživostjo.

Vljudno ste naprošeni, da svojo udeležbo potrdite do srede, 23.5.2018, na aleksandra.hoivik@gmail.com ali 040 52 77 66.

Veselimo se srečanja, razmišljanja in druženja z vami.

Zemljevid s točkami ogleda_Škofja Loka

*Zbirno mesto, strokovni del srečanja in kosilo: gostilna PR’ STARMAN, Stara Loka 22 (zemljevid št. 3, ki označuje pot od parkirišča v vojašnici do gostilne Pr’ Starman).

*Parkirišča: priporočljivo je brezplačno parkirišče v bivši vojašnici (zemljevid št. 1), ki je oddaljeno 5 minut hoje od gostilne Pr’ Starman, kjer je za gostilno tudi nekaj parkirnih mest. Druga parkirišča, ki so plačljiva, so razvidna z zemljevida s točkami ogleda (zemljevid št. 2).