You are currently viewing Letošnja nagrajenka in nagrajenci Slovenskega sociološkega društva

Letošnja nagrajenka in nagrajenci Slovenskega sociološkega društva

Na minulem letnem srečanju smo slavnostno podelili nagrade in priznanja Slovenskega sociološkega društva.

Častna člana sta postala dr. Andrej Kirn in dr. Tanja Rener, priznanje za uveljavljanje sociologije v javnosti in v praksi sta prejela novinar in urednik Sobotne priloge dr. Ali Žerdin ter dr. Boris Dular, dolgoletni kadrovnik v podjetju Krka, sociološki up pa je postal mag. Otto Gerdina.

Udeležence slovesne podelitve nagrad je uvodoma nagovorila predsednica Slovenskega sociološkega društva (SSD) dr. Aleksandra Kanjuo Mrčela, ki je skupaj s podpredsednikom SSD dr. Romanom Kuharjem podelila nagrade in priznanja. Z nagradami po besedah predsednice »častimo sociologijo in ljudi, ki prispevajo k njenemu uveljavljanju ter skrbijo, da ostaja močna in priznana.”

Nagrejenki in nagrajencem iz srca čestitamo!

O podelitvi in novinarski konferenci, ki je sledila, sta pisali tudi Slovenska tiskovnga agencija in tednik Mladina.