You are currently viewing Jadranje v času sociološkega srečanja

Jadranje v času sociološkega srečanja

• Post category:Aktualno / Novice

V času Sociološkega srečanja 2016, ki bo potekalo 11. in 12. novembra v Portorožu, pripravljamo tudi dodatne družbene aktivnosti za udeležence in obiskovalce. V okviru srečanja Jadralni Klub Ljubljana (JKL) ponuja v soboto, 12. Novembra, možnost jadranja po slovenski obali. Jadranje bo potekalo približno 2-3 ure na plovilih JKL, ki so zasidrana v Piranu (Piranskem mandraču blizu Tartinijevega trga).

Cena na osebo znaša 20 EUR in vključuje najem plovila (Elan Express, Elan 31) ter krmarja (skipperja). Pri tem je dogodek seveda odvisen od vremena tako da držimo pesti za primerno vreme. Prijave sprejemamo do vključno srede, 9. novembra 2016.
Vse zainteresirane prosimo da se prijavijo na naslednji e-mail (matjaz.ursic@fdv.uni-lj.si) prek katerega bodo tudi obveščeni o podrobnejši izvedbi jadranja.