You are currently viewing Pogovor ob 60. letnici FDV: Vloga sociologije v družbi: včeraj, danes, jutri

Pogovor ob 60. letnici FDV: Vloga sociologije v družbi: včeraj, danes, jutri

Spoštovane članice in člani SSD, diplomantke in diplomanti FDV!

Oddelek za sociologijo na FDV organizira pogovor ob 60. letnici FDV na temo Vloga sociologije v družbi: včeraj, danes, jutri.

Pogovor bo potekal  v četrtek, 10. 11. 2022 ob 17h v Veliki dvorani Fakultete za družbene vede.

Pogovor bo razdeljen v dva dela. Prvi del, v katerem bodo sodelovali častni člani SSD zasl. prof. dr. Niko Toš, zasl. prof. dr. Zdravko Mlinar, zasl. prof. dr. Maca Jogan, prof. dr. Ivan Svetlik in zasl. prof. dr. Tanja Rener, bo namenjen refleksiji razvoja sociologije na FDV v zadnjih 60 letih.

V drugem delu bodo o vlogi sociologije v družbi danes in jutri razmišljali člani in članice SSD izr. prof. dr. Marjan Hočevar, prof. dr. Aleksandra Kanjuo Mrčela, prof. dr. Gregor Petrič, asist. dr. Nina Perger, asist. mag. Klemen Ploštajner, prof. dr. Andrej Rus in prof. dr. Alenka Švab.

Pogovor bosta povezovali izr. prof. dr. Maša Filipovič Hrast in izr. prof. dr. Hajdeja Iglič.

Toplo vabljeni!