You are currently viewing Prisluhnite tretjemu Sociološkemu podkastu

Prisluhnite tretjemu Sociološkemu podkastu

• Post comments:0 Comments

Spoštovani članice, spoštovane članice,

v veseljem nam je, da lahko z vami delimo že tretji sociološki podkast, ki smo ga tokrat posneli V gosteh. V mikrofon smo ujeli sogovornike_ce okrogle mize Etična vprašanja in metodološki izzivi pri raziskovanju seksualnega dela, ki je potekala v okviru Dnevov enakosti spolov na Filozofska fakulteta UL.

Na okrogli mizi so se sogovornice_ki pogovarjale_i o etičnih vprašanjih, s katerimi se spopadajo skozi raziskovanje seksualnega dela. Med drugim so dali poudarek tudi na metodologiji in izzivih, ki jih raziskovanje seksualnega dela prinaša. Sogovornice_ki so med drugim tudi govorile_i o projektu ORIS, naslovljenim Poklicno tveganje v seksualnem delu na presečiščih političnega okvirja in družbene stigme.
👉 Sodelovali_e so: Iztok Šori, Leja Markelj, Roman Kuhar ter Živa Gornik.
V informativnem in prijeten posluh!