Spoštovani, spoštovane,

predsedstvo Slovenskega sociološkega društva je sklenilo, da bo letošnje sociološko srečanje v luči pandemije koronavirusne bolezni covid-19 potekalo na sledeč način:

• Srečanje bo v celoti potekalo na daljavo preko aplikacije Zoom.

Temu primerno smo sklenili tudi naslednje:

• Za vse tiste, ki ne boste aktivno vključeni v izvedbo srečanja (t.j. ne boste imeli predstavitve na srečanju ali objave v zborniku) velja, da kotizacije letos ni.
  • Pogoj za objavo prispevka v zborniku in predstavitev na srečanju je poravnana članarina ali plačana kotizacija za nečlane društva. Višina kotizacije znaša 30 EUR.

Prosimo vas, da za prijavo na srečanje izpolnite spodnji prijavni obrazec.

Prijava na sociološko srečanje 2020

Višina kotizacije znaša za:

• za poslušalce in poslušateljice: brezplačno
  • za avtorje in avtorice prispevkov: 30 € ALI poravnana vsaj enoletna članarina
  • Letna članarina je odvisna od vašega dohodka in znaša:

– 20 evrov – podiplomski študenti, novi diplomanti (prvo leto) in nezaposleni
    – 30 evrov – upokojeni člani
    – 50 evrov – mesečni neto dohodek do 1500 evrov
    – 70 evrov – mesečni dohodek nad 1500 evrov

Članarino lahko poravnate tudi za triletno obdobje (od 2020 do 2022). V tem primeru je članarina za tretjino nižja (če na primer vaša letna članarina znaša 50 evrov, plačate za triletno obdobje le 100 evrov).

Podatki o računu:

TRR (IBAN): SI56 0203 1001 1253 168
    BIC banke: LJBASI2X
    Prejemnik: Slovensko sociološko društvo, Kardeljeva ploščad 5, Ljubljana
    Referenca za članarino: SI00 2020-101
    Referenca za kotizacijo: SI00 2020-200
    Namen plačila: Članarina 2020 (ali članarina 2020-2022) / Srečanje 2020 ter navedite vaš priimek in ime.
    Koda namena: OTHR

V primeru dodatnih vprašanj nam pišite na elektronski naslov: tajnistvo@sociolosko-drustvo.si.