You are currently viewing Menjava tajnika

Menjava tajnika

• Post comments:0 Comments
Spoštovani člani, spoštovane članice,
V skladu z najavo na minulem srečanju v Kopru vam sporočam, da se z današnjim dnem po skoraj šestih letih uradno poslavljam z mesta tajnika Slovenskega sociološkega društva. Ob tej priložnosti bi se še enkrat rad iskreno zahvalil obema bivšima predsednicama, Aleksandri in Hajdeji, ter aktualnemu predsedniku, Romanu, za zelo prijetno in uspešno sodelovanje. Prav tako sem hvaležen vsem članom_icam za skupno pot, ki smo jo prehodili v minulih letih.

Kot smo že omenili v Kopru, gre za sporazumno odločitev, zato tudi ostajam član predsedstva do konca mandata. Ob tem pa me zelo veseli, da vajeti tajništva našega društva predajam kolegu, doc. dr. Roku Smrdelju, ki bo zagotovo uspešno nadaljeval in nadgradil dosedanje delo.
Vse dobro,
Igor