Izšla je nova številka Družboslovnih razprav!

• Post category:Novice
  • Post comments:0 Comments
  • Reading time:1 mins read

Z veseljem vas obveščamo, da je izšla nova številka Družboslovnih razprav – Social Science Forum XXXVII / 96-97. Člani in članice društva ste tiskano verzijo že prejeli, e-verzija pa bo vsem ostalim na voljo s 1. oktobrom na spletni strani Slovenskega sociološkega društva.

Prva dvojna številka revije DR/SSF prinaša pet tematskih prispevkov, v katerih se avtorice in avtorji dotikajo različnih aspektov družbenih neenakosti, ki jih je izostrila pandemija covida-19: od problema upada zaposlovanja v nekaterih panogah, strategijah spoprijemanja s pandemijo med samskimi ženskami, etičnimi praksami socialnega dela, do odzivov zobozdravstvenega sistema, populacije ter institucij v času izrednih razmer. Poleg tematskega sklopa revija vključuje še štiri redne prispevke. Tokratno številko je uredil gostujoči urednik dr. Marjan Hočevar.

Do takrat vas vabimo, da si ogledate kazalo aktualne številke.

Komentirajte prispevek