You are currently viewing Društvena strokovna ekskurzija v Koper

Društvena strokovna ekskurzija v Koper

Vabilo na ekskurzijo v Koper

Spoštovane članice in člani!

Po dobrih dveh letih pandemične izolacije vas v Slovenskem sociološkem društvu vabimo na izlet na morje, da nadoknadimo zamujene klepete in se podružimo v sproščenem ozračju.

Strokovno ekskurzijo bomo organizirali v ponedeljek, 13. junija 2022. V Kopru se dobimo ob 11. uri.

Povezali ga bomo z obiskom naših kolegov in kolegic na Znanstveno raziskovalnem središču v Kopru, kjer se bomo seznanili z njihovim delom in raziskovalnimi dosežki. Sledi voden ogled mesta in skupno kosilo v okolici Vanganelskega jezera.

V primeru dovolj velikega interesa bomo organizirali avtobusni prevoz iz Ljubljane v Koper.

Lepo prosim, da svoj interes za udeležbo potrdite tajniku društva do torka, 31. 5. 2022 na naslov tajnistvo@sociolosko-drustvo.si. Ceno prevoza vam bomo sporočili naknadno, ko bomo vedeli za število udeležencev, udeleženk.

Z lepimi pozdravi,
Hajdeja Iglič, predsednica SSD