You are currently viewing Prijavite se na sociološko srečanje 2023

DOLGOŽIVA DRUŽBA: POSLEDICE IN IZZIV

Informacije v zvezi s sociološkim srečanjem 2023

Spoštovane kolegice, spoštovani kolegi,

kot veste, bo letošnje sociološko srečanje z naslovom Dolgoživa družba: posledice in izzivi, ki ga organizira Slovensko sociološko društvo, potekalo med 19. in 21. oktobrom v Kopru. Z veseljem vam sporočamo, da so prijave na srečanje sedaj odprte.

Višina kotizacije znaša za:

• članice in člane SSD – 80 EUR,
  • udeleženke in udeležence srečanja, ki niso včlanjeni v SSD – 100 EUR,
  • študentke in študente – brezplačno
  • upokojenke in upokojence – 30 EUR.
  • Srednješolski učitelji in učiteljice sociologije – 30 EUR
  • Udeleženke in udeleženci srečanja, ki so nezaposleni, so oproščeni plačila kotizacije.

Kotizacija vključuje gradivo za posvet (v elektronski in tiskani obliki), osvežilne pijače ter prigrizke v času posveta ter slavnostno večerjo v petek, 20. oktobra.

NASTANITEV V ČASU SREČANJA

Za čas sociološkega srečanja lahko izbirate med tremi nastanitvami, ki ponujajo različni cenovni razred.

1. Grand Hotel Koper

Za rezervacijo sobe lahko uporabite kodo SCD2023 na njihovi spletni strani, s čimer si zagotovite 10 odstoten popust na objavljene cene.

Spletna stran: https://www.grandkoper.com/sl/

1. Hotel Capodistria

Za rezervacijo sobe lahko uporabite kodo SOCIO10 na njihovi spletni strani, s čimer si zagotovite popust.

• Cena single use nočitve v dvoposteljni sobi: 110 EUR + turistična taksa.
  • Cena dvoposteljne sobe: 130 EUR + turistična taksa.

Pozor: Hotel ne ponuja zajtrka, a smo se dogovorili s sosednjim bistrjem, da nam za čas srečanja ponudi zajtrk. Prosimo vse, ki boste rezervirali sobe v tem hotelu, da nam to sporočite, da se bomo lahko dogovorili za ustrezno število zajtrkov.

Spletna stran: https://www.hotel-capodistria.com/index.php

1. Hotel Žusterna

V hotelu imamo na voljo več sob:

• Dvoposteljna soba brez balkona: 53,00 € / oseba / noč
  • Dvoposteljna soba z balkonom: 46,00 € / oseba / noč
  • Doplačilo za enoposteljno: 18,00 € / oseba / noč
  • Dodatni samopostrežni obrok (kosilo/večerja): 17,00 € / oseba / obrok

Cena vključuje: bivanje v dvoposteljni sobi z zajtrkom – samopostrežni zajtrk v Hotelu Žusterna, neomejeno kopanje bazenih Aquapark usterna, parking v garažni hiši, wifi.

Za rezervacijo sobe pišite na e-naslov ga. Nuši Molan: Nusa.Molan@terme-catez.si

Pri rezervaciji se sklicujte na kodo SOCIOLOŠKO SREČANJE.

PRIJAVA NA SREČANJE

Na srečanje se morate prijaviti tudi preko spletnega obrazca na spletni strani društva. Prijave zbiramo do četrtka, 12. oktobra 2023.

Vse tiste, ki še niste včlanjeni v Slovensko sociološko društvo, pa bi to želeli storiti še pred srečanjem, izpolnite obrazec za včlanitev na spletni strani društva in plačajte ustrezen znesek višine članarine.

Vsi tisti, ki ste že včlanjeni v društvo, a še niste poravnali članarine za leto 2023, prosimo, da ustrezen znesek višine članarine poravnate na TRR račun društva, kot je navedeno v dodatnih informacijah na koncu tega dopisa.

V kolikor bi želeli preveriti, ali imate plačano članarino za leto 2023, nam lahko pišete na elektronski naslov tajništva društva.

Prijazen pozdrav,

Roman Kuhar,

predsednik SSD

Dodatne informacije o plačilu kotizacije in višini članarine

Višina kotizacije znaša za:

• članice in člane SSD – 80 EUR,
  • udeleženke in udeležence srečanja, ki niso včlanjeni v SSD – 100 EUR,
  • študentke in študente – brezplačno
  • upokojenke in upokojence – 30 EUR.
  • Srednješolski učitelji in učiteljice sociologije – 30 EUR

Podatki o računu:

TRR (IBAN): SI56 0203 1001 1253 168

BIC banke: LJBASI2X

Prejemnik: Slovensko sociološko društvo, Kardeljeva ploščad 5, 1000 Ljubljana,

Sklic / referenca: SI00 2023-200,

Namen plačila: Sociološko srečanje 2023 (ali članarina 2023-2025) ter navedite vaš priimek in ime.

Koda namena: OTHR

Letna članarina je odvisna od vašega dohodka in znaša:

• 30 evrov – upokojeni člani
  • 50 evrov – mesečni neto dohodek do 1500 evrov
  • 70 evrov – mesečni dohodek nad 1500 evrov

Članarino lahko poravnate tudi za triletno obdobje (od 2023 do 2025). V tem primeru je članarina za tretjino nižja (če na primer vaša letna članarina znaša 50 evrov, plačate za triletno obdobje le 100 evrov).

Podatki o računu:

TRR (IBAN): SI56 0203 1001 1253 168

BIC banke: LJBASI2X

Prejemnik: Slovensko sociološko društvo, Kardeljeva ploščad 5, 1000 Ljubljana,

Referenca: SI00 2023-101,

Namen plačila: Članarina 2023 (ali članarina 2023-2025) ter navedite vaš priimek in ime.

Koda namena: OTHR