Prijava na sociološko srečanje 2017

Višina kotizacije za sociološko srečanje 2017 znaša za:
– članice in člane SSD – 60 €
– udeleženke in udeleženci srečanja, ki niso včlanjeni v SSD, – 80 €
– brezposelni – brezplačno,
– študentke in študenti – 20 € (članice in člani študentskih socioloških društev Sociopatija (FF UL), Socioklub (FDV UL) in študentskega sociološkega društva na FF MB plačajo le 10 € kotizacije).

Kotizacijo plačate na TRR:
Račun (IBAN): SI56 0203 1001 1253 168;
BIC banke: LJBASI2X.
Prejemnik je Slovensko sociološko društvo, Kardeljeva ploščad 5, Ljubljana;
v rubriko sklic/referenca vpišite SI00 2017-200;
v namen plačila pa Sociološko srečanje 2017 ter navedite vaš priimek in ime.
Koda namena je: OTHR.
V primeru dodatnih vprašanj nam pišite na elektronski naslov: tajnistvo@sociolosko-drustvo.si.

Kotizacija vključuje gradivo za posvet (v elektronski in tiskani obliki), osvežilne pijače ter prigrizke v času posveta.

Za članice in člane društva ter udeleženke in udeležence srečanja, smo v Hotelu Šport uredili znižane cene namestitev, ki pa so odvisne od vrste sobe. Cena namestitve vključuje samopostrežni zajtrk in večerjo. Ob rezervaciji namestitve ne pozabite hotelskemu osebju povedati, da se boste udeležili Sociološkega srečanja, ki ga organizira Slovensko sociološko društvo, saj si boste le na tak način zagotovili znižano ceno nočitve.

Naslov hotela: Hoteli Otočec, Grajska cesta 2, SI-8222 Otočec
Spletno mesto: https://www.terme-krka.com/si/sl/destinacije/otocec/hotel-sport/