You are currently viewing Zdravje in medicina v tranziciji

Zdravje in medicina v tranziciji

Študentsko društvo SocioKlub vas v sodelovanju s Katedro za Analitsko sociologijo in Slovenskim sociološkim društvom vljudno vabi na okroglo mizo z naslovom

Zdravje in medicina v tranziciji, ki bo 4. junija 2015, ob 14. uri, na FDV (predavalnica 14).

Namen okrogle mize je osvetliti povezavo med sociologijo in medicinskimi vedami, kar odpira mnoga vprašanja, predvsem pa poudarja pomen družbene analize za delovanje medicine.

Na okrogli mizi se bomo pogovarjali z avtorji sveže knjige Health and medicine in transition, socialno psihologinjo dr. Mirjano Ule, z znanstveno raziskovalko dr. Brino Malnar in znanstvenim raziskovalcem dr. Slavkom Kurdija ter sociologinjo in predavateljico dr. Hajdejo Iglič.

Vljudno vabljene in vabljeni k udeležbi.